Vážení  pedagogové, milí žáci a rodiče,

v rámci přípravy nové výpravné inscenace Anna Karenina vypisuje Městské divadlo Kladno konkurz na obsazení dětské role. Do jednoho z vrcholných příběhů ruské klasické literatury hledáme chlapce ve věku 8 až 12 let, který ztvární syna Anny Kareniny Serjožu. Premiéra inscenace je plánována na 11. prosince 2021.

Uchazeče o roli prosíme o nastudování textu ze hry, ke stažení zde, a jedné písně dle vlastního výběru. Na konkurz se můžete přihlásit pomocí elektronického formuláře, který naleznete pod tímto textem. Dále prosíme o zaslání aktuální fotografie na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlásit se můžete do 1. října 2021.

Vybrané uchazeče zkontaktujeme prostřednictvím emailu. Konkurz se bude konat 4. října od 15:00 v prostorách MDK.

Těšíme se na spolupráci,
Jana Marečková (Tajemnice MDK) a tým Městského divadla Kladno

FORMULÁŘ KE STAŽENÍ ZDE:

https://www.divadlokladno.cz/cz/konkurz-mdk