Dobrý den,

tímto bychom se rádi pochlubili druhou účastí na 2. basketbalovém turnaji kladenské školní ligy.

2 basketbalový turnaj školní ligy Kladno

Turnaj byl tradičně skvěle pořádán Sokolem Kladno a BK Kladno. Tentokrát byl rozšířen o šesté družstvo ze Slaného, které jsme hned na úvod porazili a dali tak zapomenout na počáteční nervozitu a i nějaké ty slzičky :-). Dále jsme zaznamenali jedno vítězství, dvě remízy a jednu prohru. Zvláště dramatická byla koncovka se 6. ZŠ (žlutými), kdy jsme v poslední minutě stříleli vyrovnávací koš a tím vyvolali takovou vlnu nadšení, až někteří fanoušci z hřebečského kotle začali přepadávat z balkónu na hřiště:).

V konečném pořadí jsme obsadili krásné třetí místo a tím dokázali, že trénovat se vyplatí!

Děkujeme za úžasnou podporu hřebečského kotle.

Družstvo BK ZŠ Hřebeč

Zde by měly být ke stažení některé fotografie....

https://plus.google.com/photos/102710487834635177352/albums/6119419120936603841