V rámci výchovy ke zdraví  jsme se v dubnu zaměřili na ústní hygienu. Co se děje s našimi zuby a dásněmi, pokud o ně řádně nepečujeme? Kdo téměř nepozorovaně řádí v našich ústech a působí nám potíže? Své představy ztvárnily děti v jednoduchých kresbách. Namalovaly "Baciláky" a obrázky vyvěsily  v oddělení, později na schodišti v přízemí školy. Odtud putovaly e-mailovou cestou, jako malá zajímavost k MUDr. Václavu Kopeckému, vedoucímu lékaři stomatologické kliniky EsthetX, jehož newsletter byl inspirací pro tuto činnost s dětmi.

Obratem přišla velmi krásná, nečekaná odpověď, za kterou velmi děkujeme a ve které se psalo:
"Děkuji za zaslané obrázky – jsou nádherné, nemůžu se na ně vynadívat! Udělám na stránkách kliniky galerii s možností hodnocení od našich zákazníků. A všechny autory (i ty méně úspěšné) bych rád odměnil malým dárkem."

Od pondělí 24.4.2017 najdete v níže uvedeném odkazu soutěžní obrázky a veškeré další pokyny k tomu, jak jim přidělit svůj hlas. 

http://zubni-implantaty.com/soutez-detske-obrazky/