Ve čtvrtek 18.5.2017 byla zahájena výstava kaktusů a sukulentů v Památníku Lidice. Klub kaktusářů z Kladna přizval děti z našeho kaktusářského kroužku ke spoluúčasti. Ve výstavní mistnosti Pod Tribunou bylo možné vidět nádherně kvetoucí kaktusy a robustní sukulenty. Děti, které se věnují kaktusům teprve od prosince 2016,  dostaly možnost se pochlubit svými pěstitelskými úspěchy na samostatném stolku. Barevné kresby jejich nejmilejších rostlin jsou rozmístěny po celé výstavní místnosti. Přidaly k nim i  malé kartičky pro štěstí, určené každému, kdo se přijde podívat na tuto krásnou, zajímavou a radostnou záležitost (co potrvá do neděle 21. 5. 2017). Určitě udělaly dobře a nyní už se jenom těší na velkou účast návštěvníků a hostů. Tím prvním hostem dnes byla Mgr. Martina Lehmannová, ředitelka Památníku Lidice.

Děkujeme vedení Památníku Lidice za možnost prezentovat a propagovat práci nejmladší generace na tomto historicky a společensky významném místě a Klubu kaktusářů za přizvání k výstavě.