Děti a paní učitelky dorazily na příslušné místo v pořádku. Postupně budeme vkládat fotografie a komentáře.

1. den

Tak první den máme je námi. Bazén, sportovní stanoviště, procházka a hra "Buldok", večerní běh a diskotéka. Užíváme si to ..., tak zase zítra ...

2. den

Od 9:00 - 12:00 hodin 8 km tůra na rozhlednu, vedro, před obědem osvěžení v bazénu. Po cestě hra "Améby", "Drtinova rozhledna byla nádherná. Od 15:00 - 16:00 hodin koupání v bazénu, soutěže v bazénu (zápasy dvojic). později jednotlivá stanoviště - volejbal, posilovna, trampolína, tenis, bowling, po večeři hry na louce od 19:00 do 21:00 hodin "Pašeráci, celníci a buldoci. Jako poslední večerní koupání v přehradě.

3. den

Dopolední "Tepfaktor", aerobic, bazén a stolní hry. Po obědě soutěžní odpoledne na louce. Stanoviště připravili deváťáci, vyhodnotili a napsali diplomy. Velká pochvala. Večer diskotéka a zasloužené osvěžení v přehradě.

4. den

Dnes lanový park, opékání buřtů, vyhodnocení soutěží a celotýdenní hry na upíry, hra "Amerika". Noční bojová hra nám bohužel přerušila nepřízeň počasí.