V neděli 26. listopadu vystoupil dětský soubor Hříbátka při rozsvícení vánočního stromu ve Hřebči. Zpěváčci se shromáždili v plném počtu a za mrazivého počasí nejdříve přednesli čertovské pásmo, pak drobné koledy a další písničky, vztahující se k vánočnímu období. Největší radost měli z nazdobeného stromu, který se rozzářil na pokyn paní starostky P. Piskáčkové. Bude jim každý den připomínat, že Vánoce už jsou opravdu za dveřmi. 

Soubor však také obdržel pozvání od zastupitelů OÚ ve Dřetovicích, a tak se díky laskavým rodičům přesunula většina zpívajících dětí ze Hřebče do sousední obce. V průběhu svého vystoupení, rozzářily společně s panem starostou V. Raškou hned stromy dva. Nadšené děti pak obdržely za své zpívání nejen bohatou nadílku, ale také dar, díky kterému se při dalším veřejném vystoupení pochlubí jednotným oblečením.

Vážíme si této přízně a panu starostovi V. Raškovi, paní H. Horké i všem ostatním zastupitelům obce Dřetovice velmi děkujeme.
Děkujeme všem rodičům, kteří během tohoto víkendu doprovázeli své děti na všechny společenské akce.