Vážení rodiče, učitelé, milí žáci a přátelé školy,


většina z Vás je jistě seznámena se smutnou událostí týkající se našeho žáka Maxe Furmana, jeho maminky a bratra. Rodině Furmanových dne 18.3.2018 vyhořel dům. Tito lidé tak přišli nejen o vlastní bydlení, ale i o vybavení domácnosti, oblečení, hračky a veškeré ostatní předměty potřebné ke každodennímu životu. Ráda bych Vás touto cestou požádala o pomoc této rodině. Máte-li doma věci pro Vás již nepotřebné (zejména oblečení, obuv, zařízení domácnosti, nádobí, hračky, dětské knihy) a rádi byste pomohli těmto lidem překonat velmi těžké chvíle, prosíme, darujte je.

Bude-li chtít přispět Furmanovým k rychlejšímu návratu k běžnému životu tímto či jiným způsobem, prosím kontaktujte paní Furmanovou, která v současnosti obývá s dětmi azylový dům na tel.: 604 995 885, či na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Máte-li možnost pomoci, prosím pomozte.

Děkujeme všem!