Celkové zhodnocení besedy Sebedůvěra

O čem vlastně byly ty tři pondělní besedy? Nesly název Sebedůvěra, a to i vlastně říká vše o jejich obsahu.

Trochu rozvinutěji. Během týmových cvičení, her, videí, debat a poznávání sebe sama se nám snažili vnuknout ideu jedinečnosti a krásy každé z nás. Všechny jsme výjimečné a v něčem vynikáme, zároveň však kvůli negativně smýšlejícímu, bohužel někdy i domácímu okolí, získáváme špatné mínění o sobě a o svém těle.

Mně přišla beseda velice užitečná a díky skvělému kolektivu, který vládne mezi námi, se dalo mluvit naprosto o všem. A pravdivě. Na začátku jsem se bála, že to bude něco jako motivační citáty s otřesným fontem na sociálních sítích. Momentálně se za svoje obavy trochu stydím. Byl to skoro naprostý opak. Jsem z celého programu naprosto nadšená a všichni si z něho odnášíme minimálně lepší pocit. Myslím, že u mě se toho moc nezměnilo, já mám už dlouhou dobu sebevědomí na zdravě vysoké příčce, ale i přes to mi v hlavě zůstaly skvělé zážitky, vzpomínky a hlavně pocity.

Žákyně 8. ročníku