Operační program MŠMT - Výzva číslo 22 - Výzkum, vývoj a vzdělávání

KroužekVedoucí pracovníkDenČas
Čtenářský klubMgr. Jindřiška Čermáková
Markéta Chaloupková
pondělí (od 3.10.2016)13:45 - 15:15
Klub zábavné logiky a deskových herIng. Jiří Lebduškapondělí (od 3.10.2016)13:45 - 15:15
Doučování žáků - 2. třídaMgr. Iva Barancovápondělí (od 3.10.2016)12:45 - 13:45
Doučování žáků - 3. AMgr. Karolína Michalíkovástředa (od 5.10.2016)12:45 - 13:45
Doučování žáků - 3. BBc. Eliška Paterováúterý (od 4.10.2016)12:45 - 13:45
Doučování žáků - 4. třídaHelena Dědicovástředa (od 5.10.2016)12:45 - 13:45
Doučování žáků - 5. třídaMgr. Zdena Kunertovástředa (od 5.10.2016)12:00 - 13:00
Doučování žáků - 6. třídaMgr. Martina Bartuškovápondělí (od 3.10.2016)13:00 - 14:00
Doučování žáků - 7. třídaIng. Jiří Lebduškastředa (od 5.10.2016)13:45 - 14:45
Doučování žáků - 8. třídaMgr. Jiřina Kučerovástředa (od 5.10.2016)06:50 - 07:50

Díky projektu Výzva č. 22, do kterého se naše základní škola zapojila, mohou žáci navštěvovat výše zmíněné kroužky. Doučování je převážně určeno žákům, kteří jsou ohroženi školním neúspěchem. Doučování i kluby budou žákům k dispozici po dobu dvou let zcela zdarma.


Dále naše škola nabízí:

KroužekVedoucí pracovníkDenČas
KeramikaMgr. Lucie Kušková
(každý sudý týden)
více informací u Mgr. L. Kuškové
úterý (od 4.10. 2016)
středa (od 5.10.2016)
13:50 - 15:20
13:30 - 15:00
Výuka anglického jazykalektorkapondělí (od 3.10.2016)
pro 1. a 2. třídu
12:45 - 13:30
úterý (od 4.10. 2016)
pro 3.A, 3.B
13:00 - 13:45
pátek (od 7.10.2016)
pro 4. a 5. třídu
12:45 - 13:30
Výuka anglického jazykalektor
více informace u Ing. I. Pokorné
pro II. stupeň
(informace na stránkách tříd)
15:30 - 16:30
Redakční kroužekMgr. Jiřina Kučerováčtvrtek (od 6.10.2016)07:00 - 07:45
Příprava
na přijímací zkoušky z Čj
Mgr. Jiřina Kučerováúterý (od 4.10. 2016)
pro 9. třídu
07:00 - 07:45
Příprava
na přijímací zkoušky z M
Ing. Jiří Lebduškapondělí (od 3.10.2016)
pro 9. třídu
13:45 - 14:30
Příprava
na přijímací zkoušky z M
Helena Dědicovápondělí (od 3.10. 2016)
pro 5. třídu
07:00 - 07:45
Sborový zpěvMgr. Ing. Miriam Škachováúterý (od 4.10.2016)7:10 - 7:40
Dílničky I.

max. 10 dětí
cena 400 za pol.
(přednost děti ze školní družiny)
pátek
pro 1. a 2. třídu
12:20 - 13:20
Dílničky II.

max. 10 dětí
cena 400 za pol.
(přednost děti ze školní družiny)
pátek
pro 3. ročník
13:30 - 14:30
Zdravotnický kroužekLukáš Lepičpátek (od 7.10.)15:00 - 15:30